کد : 1256 ۱۱تیر ۱۴۰۳ ساعت 16:31
قابل توجه گردشگران و مسافران،

آسمان گیلان از پس فردا آفتابی و دریا آماده شنا است

پایگاه خبری، رسمی گیلان ۲۴: هوا و دمای استان گیلان این روزها ابری، خنک و بسیار دلچسب اما دریا برای شنا کردن مسافران نا مناسبت است.
آسمان گیلان از پس فردا آفتابی و دریا آماده شنا است

 به گزارش گروه رسانه ای ایران " گراگ ، مدیرکل هواشناسی گیلان عصر روز یکشنبه 11 تیر ماه  با اشاره به اینکه هم اکنون در برخی مناطق کوهستانی گیلان باران می‌بارد گفت: آسمان گیلان تا چهارشنبه ابری استو  در برخی مناطق باران می‌بارد.  بارندگی‌ها در برخی ساعات ممکن است شدت داشته باشد، وزش باد شدید، رگبار و رعد و برق دور از انتظار نیست.
محمد دادرس با اینکه مه آلودگی هوا از دیگر علایم این سامانه است، افزود: در ۲۴ ساعت گذشته املش با ۱۱ میلیمتر، اسبه وونی تالش با ۱۰ میلیمتر و رودسر با ۶ میلیمتر بیشترین بارش‌ها را در گیلان داشته است.
وی افزود: دریا امروز و فردا برای دریانوردی و شنا نامناسب است.
وی تصریح کرد: دمای هوای شهر رشت مرکز استان امروز در گرم ترین ساعت تا ۲۵ درجه و رطوبت این شهر ۷۳ درصد است

بررسی نقشه های هواشناسی گواه این موضوع است که اسمان گیلان از روز چهارشنبه به بعد افتابی و دما رو به افزایش خواهد بود، در عین حال دریا ارام و آماده شنا کردن است. ( برای گردشگران و مسافران تابستانی) - بسم الله .

پایگاه خبری، رسمی گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
با مصرف بهینه 300 خودرو اتومات جایزه بگیرید
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]