یادداشت ورزشی، ۲۸آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۳

کی روش یا منتقدان ، کدام یک حق دارند

فضای تیم ملی فوتبال ایران هر از گاهی دستخوش بحران هایی می شود که عملا ارامش را از بازیکنان می گیرد و این و کادر رهبری تیم دچار استرس های شدید می شوند.!

در کشاکش این بحران آفرینی ها نمی توان نقش سرمربی پزتغالی تیم ملی را نادیده گرفت هر چند ممکن است سهم او  در این غائله های کمتر از دیگران باشد. سرمربی که در چند سال اخیر نتایج خوبی را کسب کرده و اجازه دخالت به بسیاری از نفوذی ها نمی دهد و همین امر موجب خشم و انتقادهای شدید علیه و دستیاران وی شده است.
کی روش گران تر سرمربی فوتبال اسیا ، پنجمین سرمربی فوتبال جام جهانی در روسیه هست  و هفت سال در ایران حضور دارد.

وی که یک هفته هر گونه مصاحبه و حضور در رسانه ها را ممنوع کرده بود، به دنبال اظهار نظرهای گوناگون سرانجام با عصبانیت وارد صحنه گفت و گو با تعداد معدودی رسانه شد. در همین حال یکی از دستیارانش به علت همین فضای مسموم حاکم بر جو تیم ملی با یک خبرنگار در گیر شد و ....
رسانه های و بسیاری از طرفداران تیم ملی اعتقاد دارند که  کی روش  و دستیارانش باید به سئوالهای خبرنگارها که همانا پرسش های مردم است به حوصله و حرفه ای پاسخ بدهند.
گفته شده که خبرنگارهای بسیاری از رسانه به علت برخوردهای تحکمی کی روش و بی ادبی دستیارش به یک خبرنگار به خصوص خبرنگاران سایت های خبری ایران روز 26 ابان ماه کنفرانس خبری کی روش را تحریم کردند. در این نشست خبرنگاران صدا و سیما و چند رسانه حضور داشتند.
می گویند، ورزش ایران دیگر تحمل حضور این سرمربی پرتغالی عصبانی و زیاده خواه را ندارد، اما به نظر نمی رسد که این اظهار نظرها درست باشد، هر چند زمینه برای تمرینات موثر و بازیهای تدارکاتی تیم ملی از نظر امکانات و بازی با تیم های قدرتمند فراهم نیست و از دلایل عصبانیت کی روش همین بی نظمی هاست.
کی روش گفته است، عده ای در داخل فضای ورزش، رسانه ها و برخی مسئولان تلاش می کنند که من را عصبانی کنند و به هدف خود برسند ، در حالی که با هشیاری در کنار تیم ملی می مانم و برای قهرمانی تیم در اسیا می جنگم.
نظر شما چیست" حق با کی روش است یا رسانه ها و افکار عمومی"

منبع : گیلان 24

برچسب ها : تیم ملی فوتبال کی روش انتفادها

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است