۲۶اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۲

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تقدیر شد

گیلان 24 و نشریه واکنش: درمراسم تقدیر از فعالان ستاد چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گیلان، از رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان به عنوان تنها دانشگاه فعال استان تقدیر شد.

 

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان ،  آیت الله رسول فلاحتی در مراسم تقدیر و تشکر از مسئولان کارگروه ها و فعالان ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان اظهار کرد: از تمام متولیان در ایام خجسته اربعین انقلاب که در نقاط مختلف گیلان تلاش کردند، تشکر می کنم.
 
وی ادامه داد: در سالی که در آن هستیم دشمنان انقلاب، تمام توان خود را به کار بردند تا انقلاب اسلامی در اربعین خود نتواند خودنمایی کند.
 
در این مراسم که با حضور آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت، مسئول دفتر شورای هماهنگی شازمان تبلیغات اسلامی استان گیلان و جمعی از مسئولین و مدیران دستگاههای اجرایی استان گیلان برگزار شد از دکتر ابراهیم چیرانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با اهداء لوح تقدیر، قدردانی شد.
 
در قسمتی از این تقدیر نامه آمده است:
 
گیلانیان غیور، بصیر و ولایتمدار با پاسداشت با شگوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، ضمن تجدید بیعت با ولی امر مسلمین ، رهبر معظم انقلاب اسلامی، جلوه ای ماندگار از وفاداری به اندیشه های آسمانی امام خمینی (ره) و پایبندی به آرمانهای شهدای انقلاب اسلامی را به نمایش جهانیان گذاشتند و پاسخی قاطع و دشمن شکن به یاوه گوی های سران استکبار و دولتمردان آمریکایی دادند و به شکرانه چهل سال جیات طیبه در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بیست و دوم بهمن تماشایی دیگری را رقم زدند آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی را با اقتدار و بالندگی جشن گرفتند.
 
در قسمتی دیگر از این تقدیرنامه آمده است:
 
اینجانب ضمن حمد و سپاس از عنایات بیکران حضرت حق تعالی و شکر نعمت برخورداری از ملتی آگاه و همیشه در صحنه ، مراتب قدردانی و تشکر خود را از همراهی مجدانه شما جهت زمینه سازی و برگزاری شایسته برنامه های ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان گیلان به ویژه راهپیمایی یوم الله بیست و دوم بهمن اعلام داشته و از درگاه خداوند منان ، مزید توفیقات و تاییدات الهی را برای همه خدمتگزاران راستین انقلاب اسلامی مسئلت می نمایم.
 
رسول فلاحتی
 
نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت

منبع : گیلان 24

برچسب ها : رئیس دانشگاه آزاد امام جمعه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دکتر چیرانی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است