۲۷اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۲

دشمن به دنبال پاشیدن بذر نا امیدی است

گیلان 24 و نشریه واکنش: معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: دشمنان نظام مقدس اسلامی به واسطه مشکلات اقتصادی ماه های اخیر، به دنبال پاشیدن بذر نا امیدی در جامعه هستند.

ارسلان زارع عصر شنبه در چهارمین جلسه شورای پدافند غیرعامل استان گیلان که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار داشت: مهمترین عامل پیروزی و سرافرازی ملت ایرانف پیروی از دین مبین اسلام و اندیشه‌های والای ائمه اطهار و بزرگان دین است.
وی با اشاره به فراز و نشیب‌های که امسال برای مردم و کشور به دست دشمنان نظام و استکبار جهانی به‌ویژه آمریکا و هم‌پیمانانش ایجاد شد، بیان داشت: قطعاً رمز موفقیت در سال 98 پیروی از سند راهبردی و منشور راهگشای فرمایشات مقام معظم رهبری است تا از این چالش نیز با سربلندی گذر کنیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران به واسطه مشکلات اقتصادی که در ماه های اخیر به‌وجود آمده، بذر ناامیدی و سوء استفاده را در دل مردم می‌پاشند افزود: هر کشور و هر جامعه‌ای که بر استقلال خود پافشاری کند، قابل تقدیر است.
وی تصریح کرد: در عصر کنونی اگر ملتی مستقل و بدون نگاه وابستگی به هیچ قدرت جهانی حیات خود را بگذراند، مورد تهدید‌های فیزیکی، غیرفیزیکی و سایبری قرار می‌گیرد.
زارع از مردم به عنوان عامل تحکیم بنیان جمهوری اسلامی ایران یاد کرد و افزود: مردم ما با برنامه‌ریزی و روحیه جهادی آمادگی خود را در طول چهار دهه پس از پیروزی نظام جمهوری اسلامی ایران بر همگان نشان دادند.
وی گفت: لازم است تا با برنامه‌ریزی و آموزش بیشتر برای آگاهی مردم از رسانه ها، آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، هلال احمر و سازمان‌های مردم نهاد که عواملی مؤ‌ثر در تحقق سند راهبری پدافند غیرعامل هستند، بیشتر بهره ببریم.
در پایان این جلسه از چند فرمانداری و کارگروه‌های تخصصی برگزیده پدافند غیرعامل استان در سال 1397 توسط معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان تقدیر و تشکر شد.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : دشمن ناامیدی معاون سیاسی استانداری گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است