پارکهای شهر رشت بسته شد ۷فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۸:۱۹

محدودیت‌های سختگیرانه تردد در گیلان

شبکه خبری گیلان 24: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: با توجه به تصمیم ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونای کشور طرح مسدودسازی ورودی های استان از ساعت12 امشب به مدت دو هفته اجرایی می شود.

قاسم نژاد افزود: در این طرح افراد غیر بومی و غیرساکن شهرهای گیلان، حق ورود به شهرهای استان را نخواهند داشت.
وی در ادامه به گیلانی های ساکن در استانهای دیگر کشور هم اشاره کرد و گفت: این افراد تنها با داشتن شماره ملی، پلاک و بیمه خودروی مربوط به گیلان می توانند وارد استان شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان افزود: خروج افراد غیربومی و مسافرانی که هم اکنون در گیلان حضوردارند، ممانعتی ندارد.
قاسم نژاد در خصوص تعطیلی اصناف هم گفت: در اجرای این طرح، فقط فروشگاه های زنجیره ای، سوپر مارکت ها، نانوایی ها، مراکز درمانی، مراکز و فروشگاه های دامپزشکی، میادین میوه وتره بار و میوه فروشی ها، مراکز فروش محصولات پروتئینی و لبنی، جایگاههای عرضه سوخت، مراکز تهیه غذاهای آماده بیرون بر، پخش مواد غذایی ودارویی و تعمیر و تاسیسات فنی خودرو و ساختمان باز و بقیه صنوف، اجازه بازگشایی ندارند

******
در راستای جلوگیری از گسترش بیش از پیش ویروس کرونا و مبارزه با شیوع این بیماری ویروسی سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری رشت طی اقدامی ورودی تمامی پارک های سطح شهر رشت را با نصب داربست و بنر اطلاع رسانی مسدود کرد
زهرا رضائی.


.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : کرونا سختگیری رفت و آمد ب ستن پارکها رشت گیلان

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است