به مناسبت هفته دولت، ۴شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۹:۰۲

112 طرح عمرانی در سراسر گیلان افتتاح شد

شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24: 112 طرح به مناسبت هفته دوتل در 10 شهرستان گیلان افتتاح یا اجرایی شد در مجموع بیش از 190 میلیارد تومان هزینه و سرمایه گذاری شده است.

استاندار  به بندرانزلی رفت تا 29 طرح گردشگری ، صنعتی و تولیدی را در منطقه آزاد انزلی افتتاح کند.
این طرح ها شامل 21 واحد صنعتی ، بندری ، تولیدی و بسته بندی محصولات غذایی و دو واحد بومگردی است.
همچنین ساخت فاز نهایی پارک ساحلی و پروژه زیرساختی ساختمان اداری منطقه آزاد هم آغاز شد.
مدیرعامل منطقه آزاد انزلی هم گفت: در هفته دولت امسال 29 پروژه با اعتبار بیش از 240 میلیارد تومان با مشارکت بخش خصوصی در این منطقه افتتاح می شود.
 امروز 33 طرح عمرانی هم در شهرستان صومعه سرا افتتاح شد.
این طرح ها شامل بازارچه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و صنایع دستی ، 2 واحد بوم گردی و اقامتی، یک واحد آموزشی و 28 پهنه آب بندان در 22 روستا است که برای اجرای انها در مجموع 11 میلیارد تومان هزینه و سرمایه گذاری شده است.
از املش خبر رسید ۱۳ طرح عمرانی با ۳۶ میلیاردو ۸۵۰ میلیون تومان هزینه در این شهرستان افتتاح شد که شامل ۸ پروژه مخابراتی ، یک مزرعه پرورش متراکم ماهیان خاویاری و ۴ پروژه تقویت فشار برق درمناطق شهری وروستایی است.
۶ طرح عمرانی هم امروز در بخش کوچصفهان رشت به بهره‌برداری رسید که شامل پروژه تجهیز آب شرب شهر کوچصفهان، آبرسانی روستایی ، تقویت برق و آسفالت خیابانها و معابر شهر لولمان است.
وی همچنین افزود :کلنگ احداث مجتمع تفریحی رفاهی شهرداری کوچصفهان با ظرفیت اشتغالزایی ۴۰۰ نفر به مناسبت هفته دولت به زمین زده شد که در مجموع برای این پروژه ها بیش از ۵۳ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
در شفت هم امروز 12 طرح به بهره برداری رسید.
برای افتتاح این طرح ها که شامل یک رشته راه روستایی ، ۸ پروژه تقویت برق ، یک واحد تولیدی مونتاژ ماشین های کشاورزی ، تجهیز تصفیه خانه آب شرب و یک دهنه پل روستایی بود حدود ۳ میلیارد تومان هزینه شد.
۱۲ طرح عمرانی هم با 6 میلیاردو 400 میلیون تومان در ماسال افتتاح شد که شامل پروژه های مخابراتی ، اصلاح شبکه توزیع برق و شبکه فرعی انهار کشاورزی است.
در سومین روز از هفته دولت ۱۱ طرح خرید و ساخت مسکن محرومان به ارزش ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در روستاهای بخش مرکزی و لوندویل آستارا به بهره برداری رسید.
یک واحد بومگردی سنتی در روستای لسکوکلایه بندرکیاشهر با سرمایه گذاری بیش از یک میلیاردو 800 میلیون تومان به بهره برداری رسید
مزار شهدای گمنام پارک ساحلی آستانه اشرفیه هم با 800 میلیون تومان به بهره برداری رسید.
6 طرح هادی بهسازی و آسفالت شش راه روستائی هم با سه میلیارد‌ تومان هزینه در فومن افتتاح شد
سه طرح اسفالت معابر روستایی هم با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومان در رضوانشهر افتتاح شد.
یک واحد تولیدی لباس و یک واحد تولیدی لبنی هم با 450 میلیون تومان سرمایه گذاری در شهرستان لنگرود به بهره داری رسید.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : هفته دولت گیلان طرح ها افتتاحی

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است