رئیس کل دادگستری گیلان ، ۲۲شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۵:۱۶

مدیران باید احداث بیمارستان جامع گیلان را مطالبه کنند

شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24: رئیس کل دادگستری گیلان گفت: ایجاد بیمارستان جامع در گیلان نیازمند آینده نگری و مطالبه گری مدیران استان است.حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی در نشست هماهنگی احداث بیمارستان جامع استان گیلان اظهار کرد: ایجاد یک مجتمع کامل و جامع درمانی در استان گیلان نیازمند وسعت دید، آینده نگری و مطالبه گری مدیران استان است.

وی از مسئولان خواست تا با نگاهی فرا استانی و ملی در اجرای این طرح گام بردارند و افزود: با توجه به اجرای طرح های مشابه در سایر استان ها، نیاز است تا در آغاز کار، حداکثر مساحت لازم برای ایجاد بیمارستان جامع استان گیلان در نظر گرفته شود.

رئیس شورای قضایی استان گیلان با اشاره به اینکه امروزه گردشگری پزشکی در دنیا رواج دارد گفت: استقرار یک بیمارستان جامع دارای تخصص های گوناگون همراه با ایجاد مراکز رفاهی و اسکان در کنار آن، علاوه بر سهولت مراحل درمانی و آرامش خاطر اطرافیان بیمار، موجب توسعه گردشگری و ارتقاء ظرفیت های اقتصادی استان گیلان نیز خواهد شد.

وی یادآور شد: گیلان دارای پزشکان نخبه ای است که در صورت مهیا بودن زیرساخت ها، امکانات و تجهیزات پزشکی لازم می توانند در زادگاه خود، بهترین خدمات پزشکی را ارایه کنند و مردم لایق گیلان نیز در صورت برخورداری از مراقبت های پیشرفته پزشکی در داخل استان نیازمند سفر به پایتخت یا سایر استان ها نخواهند بود.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی با اعلام حمایت کامل دستگاه قضایی در تمامی مراحل برنامه ریزی و اجرای این طرح خاطرنشان کرد: اولین اقدام لازم، جانمایی دقیق و کارشناسانه و تخصیص زمین کافی برای اجرای طرحی جامع می  باشد که لازم است در کوتاهترین زمان ممکن انجام شود.

برچسب ها : رئیس کل دادگستری گیلان بیمارستان جامع مدیران مطالبه

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است