فرمانده انتظامی گیلان ، ۱۰آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱:۰۶

پدیده سگ‌گردانی در گیلان تشدید می‌شود

شبکه خبری ، تحلیلی گیلان 24: فرمانده انتظامی گیلان گفت: پس از بیانات امام جمعه رشت درباره پدیده سگ‌ گردانی، هزار و ۳۲۸ مورد افزایش برخورد با این معضل داشتیم.

سردار عزیزالله ملکی صبح امروز در مراسمی در رشت با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در جریان جزئیات اقدامات پلیس در سطح کشور هستند اظهار داشت: هیچ چیزی از چشمان ایشان پوشیده نیست و همواره از نظرات و انتقادات ایشان بهره می‌بریم.

فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به عملکرد خود در چند ماه اخیر در حوزه امنیت اجتماعی گفت: پس از بیانات آیت‌الله فلاحتی درباره سگ‌گردانی، هزار و 328 مورد افزایش برخورد با این معضل داشتیم و علاوه بر این در حوزه انهدام باندهای فساد 13 درصد و در حوزه توقیف خودرو نیز بیش از 99 درصد رشد داشتیم.

وی با تاکید بر اینکه نیروی انتظامی همواره از پیشتازان عرصه امنیت اجتماعی بوده است تصریح کرد: در این حوزه بسیار کار کردیم و به ماموران خود آموزش داده‌ایم و هم اکنون در هر میدانی وارد عمل شده و فعالیت می‌کنیم.

سردار ملکی با تاکید بر اینکه هیچکس به اندازه پلیس در حوزه امنیت اجتماعی کار نکرده است و ما در این راه آبروی خود را هم وسط گذاشته‌ایم گفت: در حوزه آموزش موارد امنیت اجتماعی تخصص داریم و با تمام توان کار می‌کنیم.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه باید اقدامات خود را به گونه‌ای انجام دهیم تا وجهه استان ما حزب‌اللهی شود عنوان کرد: خودروهای گشت ما در ورودی‌های استان گیلان با هنجار شکنی‌هایی مانند کشف حجاب در خودرو نیز برخورد می‌کنند.

وی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت بسیج خواهران و تشکیل اتاق فکر و ارائه گزارش سه ماهه درباره توافقنامه مذکور بیان کرد: بررسی نقاط ضعف و استفاده از نقطه نظرات نماینده ولی فقیه در گیلان جهت اجرای بهتر توافقنامه موثر است.

خدمت بین دانا

منبع : گیلان 24

برچسب ها : پدیده سگ‌گردانی گیلان تشدید

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است