۱۶اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۹:۴۴

حکم های جدید بازنشسته ها در راه است

شبکه خبری، تحلیلی گیلان 24: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اصلاح و صدور احکام جدید بازنشستگان تامین اجتماعی در اسفند ماه جاری خبر داد.

محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در توئیتی نوشت: از تجربه همسان سازی بازنشستگان عزیز لشکری و کشوری که با همفکری آن‌ها این امر اجرایی شد، استفاده شد و الحمدلله با همراهی وزیر محترم رفاه، سازمان تأمین اجتماعی و کانون‌های تأمین‌اجتماعی روشی مناسب برای کامل کردن همسان‌سازی حقوق بازنشستگان تأمین اجتماعی پیشنهاد شد. با عنایت خداوند، احکام جدید بازنشستگان عزیز تأمین اجتماعی در همین اسفند ماه اصلاح و صادر می‌شود.

گفتنی است وی اخیراً در جلساتی با نمایندگان بازنشستگان تأمین اجتماعی، اعلام آمادگی کرده بود که با همکاری آنان راهی برای اجرای این موضوع طراحی خواهد شد
به نظر می رسد که حضور بازنشسته ها تامین اجتماعی در سراسر کشور  در صحنه و فریاد مطالبه گری با توجه به تورم رو به تزاید تاثیرات خود را گذاشت و مسئولان دولتی را تشویق کرد تا احکام جدید و افزایش ها را در سالجاری اجرایی کنند.
این مقام ها عنوان کرده بودند که تا سال آینده و احتمالا از اردیبهشت به بعد روی صدور حکم های جدید و همسا ن سازی و افزایش ها تصمیم گرفته و اقداماتی انجام می شود.
.

منبع : گیلان 24

برچسب ها : حکم های جدید بازنشسته ها

تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است