کد : 147 ۱۰آبان ۱۴۰۲ ساعت 21:57
با حضور رییس کل دادگستری،

شرکت نیوساد به چرخه تولید بازگشت

پایگاه خبری تحلیلی گیلان ۲۴: رییس کل دادگستری استان گیلان در بازدید از شرکت نیوساد واقع در شهر صنعتی رشت از برگشت دوباره این واحد تولیدی به چرخه تولید خبر داد.
شرکت نیوساد به چرخه تولید بازگشت

به نقل از روابط عمومی دادگستری، اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان در بازدید از شرکت نیوساد واقع در شهر صنعتی رشت از برگشت دوباره این واحد تولیدی به چرخه تولید خبر داد.

 اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه شرکت تولیدی صامت تک خزر معروف به نیوساد واقع در شهر صنعتی رشت از جمله واحدهای تولیدی فعال در کشور است و بیش از ۲۰درصد نیاز پد الکل کشور در این کارخانه تولید می‌شود گفت: این واحد تولیدی به دلیل برخی اختلافات مالکیتی بین سهامداران مدت دو ماه با مشکل ادامه فعالیت تولیدی مواجه شده بود و تعداد زیادی از ۱۱۰ کارگر مشغول در این کارخانه تسویه حساب کرده و تولید در این واحد با مشکلاتی مواجه گردید.

وی با اشاره به حمایت و پشتیبانی دستگاه قضایی از واحدهای تولیدی اظهار داشت: با ورود دستگاه قضایی و برگزاری جلسات مستمر که آخرین جلسه دیشب تا پاسی از شب به طول انجامید خوشبختانه با پیگیری دستگاه قضایی اختلاف ما بین مالکین سابق و جدید حل و فصل شده و پرونده‌های متعدد آن با سازش مختومه شده و روند تولید در این کارخانه با ۱۱۰ کارگر کما فی السابق ادامه خواهد داشت

پایگاه خبری تحلیلی گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. کتاب اثری مرجع دانشگاهی است که برای مدیران اجرایی و فرهنگی ، فعالان رسانه ای و مدیران و همکاران روابط عمومی های سراسر کشور انشاالله مفید و کاربردی باشد. این کتاب در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مباتی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران ، سوژه یابی و روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. پیام تان را به ایمیل "نویسنده" ارسال فرمایید. mohammadpour3650@yaho.com