کد : 211 ۲۸آبان ۱۴۰۲ ساعت 09:28

معلمان گیلانی در جشنواره الگوهای برتر خوش درخشیدند

پایگاه خبری گیلان ۲۴: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان گفت: یاسر برشبان و محمود نصوری در محور آزمایشگاه ریاضی رتبه اول جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره اول متوسطه را از آنِ خود کردند.
معلمان گیلانی در جشنواره الگوهای برتر خوش درخشیدند

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان گفت: یاسر برشبان و محمود نصوری در محور آزمایشگاه ریاضی رتبه اول جشنواره الگوهای برتر تدریس دوره اول متوسطه را از آنِ خود کردند.

جابر عباسی با اعلام این خبر گفت: هفتمین دوره از جشنواره نوآوری فرآیند آموزش و یادگیری دبیران دوره اول متوسطه با شعار «معلم توانمند، تعلیم و تربیت باکیفیت و نسل امیدبخش» در قزوین برگزار شد که در محور ریاضی یاسر برشبان و محمود نصوری از صومعه سرا مقام اول جشنواره الگوهای برتر تدریس را از آنِ خود کردند. وی افزود: آموزش و پرورش به منظور بهبود کیفیت آموزش و یاددهی یادگیری هرساله با برگزاری جشنواره‌ها و مسابقات مختلف، از علاقه مندان دعوت می‌کند که ایده و روش‌های نوآورانه تدریس خود را جهت پیشرفت و رشد دانش آموزان به صورت محتوای آموزشی ارائه دهند که یکی از این جشنواره ها، جشنواره نوآوری در فرآیند آموزش و یادگیری است.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان با اشاره به حضور فرهنگیان گیلانی در ۵ محور اپلیکیشن، استیم، هنر، ریاضی و آزمایشگاهی هدف اصلی از برگزاری این جشنواره را، زمینه‌سازی برای تولید ایده‌ها و روش‌های نو و همچنین به کار گیری برنامه‌ها و فعالیت‌های آموزشی و تربیتی مدارس دانس
ت.

گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. کتاب اثری مرجع دانشگاهی است که برای مدیران اجرایی و فرهنگی ، فعالان رسانه ای و مدیران و همکاران روابط عمومی های سراسر کشور انشاالله مفید و کاربردی باشد. این کتاب در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مباتی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران ، سوژه یابی و روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. پیام تان را به ایمیل "نویسنده" ارسال فرمایید. mohammadpour3650@yaho.com