کد : 212 ۲۸آبان ۱۴۰۲ ساعت 09:33
نامه تشکل های سیاسی اصولگرای گیلان به رئیس جمهور؛

تغییر در استان گیلان ضروری است

جمعی از تشکل‌های سیاسی استان گیلان در نامه‌ای خطاب به رئیس جمهور، با انتقاد از وضعیت استان، خواستار تغییر در مدیریت استانداری گیلان شدند.
تغییر در استان گیلان ضروری است


متن کامل نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

برادر گرامی حضرت آیت الله رئیسی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم
ضمن عرض احترام و ادب و خسته نباشید و خدا قوت به منظور مجاهدت های شبانه روزی شما در مسیر اعتلای کشور عزیز ایران و انقلاب اسلامی به استحضار می‌رساند که عطف به دو بیانیه و نامه سرگشاده  که توسط تشکل‌ها و احزاب انقلابی و ولایی استان خطاب به برادر گرامی جناب آقای دکتر وحیدی وزیر محترم کشور به رشته تحریر درآمد جریان انقلابی و حامیان دولت مردمی در استان گیلان همچنان منتظر اعمال تغییر مدیریت اجرایی ارشد استان هستند زیرا با توجه به فضای فعلی سیاسی استان، از هم گسیختگی بدنه مدیریتی، ناتوانی در ایجاد وفاق و همدلی بین جامعه نخبگان و فعالان سیاسی و نارضایتی مردم و جریان های انقلابی از وضعیت مدیریتی استان ادامه فعالیت ایشان را به هیچ وجه به صلاح دولت و مردم گیلان نمی‌بینند.

هر چند که در دو سال گذشته به کرات سعی شده است تا با اعمال تغییرات جزیی و شوک درمانی شاکله کلی ساختار مدیریتی استان حفظ شود اما به تجربه ثابت گردید که اعمال تغییرات حتی در سطح معاونت سیاسی و امنیتی نیز کوچکترین خللی در ادامه مشی مدیریتی ایشان و تیم همراهشان ایجاد نکرده و عملا تغییرات ناکام مانده و در آینده نیز به دلیل حفظ دستگاه محاسبه گر این تیم انتظار اصلاح و تغییری را نمی‌توان داشت.

حضرت آیت الله رئیسی؛ استان گیلان امروز از یک فرصت سوزی بزرگ رنج می برد چرا که بیش از نیمی از فرصت ارزشمند دولت تحول گرای شما گذشت و ضعف و اختلال دستگاه محاسباتی تیم مدیریتی استان در شناخت مسائل، اولویت ها و راهکارهای پاسخگویی به آنها ضایع شد و همچنان پس از گذشت دوسال مسائل کلان و پروژه های استان بدون راهکار و چشم انداز روشن باقی مانده است.

برادر بزرگوار و فرزانه؛ احزاب و جریان‌های ولایی و انقلابی استان فریضه امر به معروف و نهی از منکر خود را نسبت به اصلاح وضعیت استان در اشکال مختلف تا حصول نتیجه ادامه خواهند داد و امید دارند که سخنان آنان و نصح خیرخواهانه شان نسبت به دولت مردمی در اصلاح روند غلط و جلوگیری زودهنگام از ضرر کارگر بیافتد ان‌شاءالله.
۱۴۰۲/۸/۲۰


جبهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی _گیلان
جبهه پایداری انقلاب اسلامی_گیلان
انجمن اسلامی پزشکان ایران_گیلان
جامعه اسلامی کارمندان_گیلان
جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی_گیلان
جبهه ایستادگی ایران اسلامی_گیلان
حزب عدالت و توسعه ایران اسلامی_گیلان
جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی_گیلان
جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی_گیلان

 

نگاه رسانه: البته استاندار در دوسال اخیر در گیلان نسبت به بسیاری استاندارهای قبلی خوب کار کرده  و قرار هم شده تا در جایگاه بالاتری در پایتخت قرار گیرد. اینکه یک مدیر بومی به مسئولیت های بالاتر ارتقاء پیدا کند موجب خوشحال همه گیلانیها باید باشد  و امید آنکه استاندار بعدی هم ضمن ادامه کارهای اسدالله عباسی درخشان تر ظاهر شود.

انشاء الله

گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. کتاب اثری مرجع دانشگاهی است که برای مدیران اجرایی و فرهنگی ، فعالان رسانه ای و مدیران و همکاران روابط عمومی های سراسر کشور انشاالله مفید و کاربردی باشد. این کتاب در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مباتی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران ، سوژه یابی و روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. پیام تان را به ایمیل "نویسنده" ارسال فرمایید. mohammadpour3650@yaho.com