کد : 130 ۷آبان ۱۴۰۲ ساعت 15:32

تامین اجتماعی گیلان برای اجرای طرح بازرسی ویژه برتر شد

در جریان همایش سراسری مدیران تامین اجتماعی کشور ، اجرای طرح بازرسی ویژه ( تیمی ) کارگاهی اداره کل گیلان به عنوان یکی از طرح های برتر برگزیده و مورد تجلیل قرار گرفت .
تامین اجتماعی گیلان برای اجرای طرح بازرسی ویژه  برتر شد

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل تامین اجتماعی استان گیلان ، طرح بازرسی ویژه ( تیمی ) کارگاهی اداره کل تامین اجتماعی گیلان در زمره طرح های برتر کشوری در همایش سراسری مدیران تامین اجتماعی معرفی و از کیوان مرتضوی مدیرکل تامین اجتماعی استان گیلان تجلیل گردید . 

بر این اساس طرح بازرسی ویژه کارگاهی تامین اجتماعی گیلان که با هدف شناسایی شاغلین فاقد پوشش بیمه ای و صیانت از حقوق جامعه کارگری و جلوگیری از فرارهای بیمه ای انجام پذیرفت از تیرماه سالجاری آغاز و تاکنون با ثبت حدود 1800 بیمه شده همراه بوده است . 

کیوان مرتضوی با تاکید بر اینکه در طرح مذکور با بهره گیری از بازرسین کارگاهی خبره شعب در قالب تیمی ، علاوه بر واحدهایی همچون رستورانها ، مجموعه های گردشگری ، هایپرمارکتها ، مطب های پزشکی ، سردخانه ها ، کارواش ها و ... در تعدادی از شهرها ، کارگاههای جدید و کشفی نیز شناسایی و ثبت کد گردیده اند اظهار داشت : برنامه های تدوین شده در جهت تداوم و تقویت این بازرسی ها در تمام استان طراحی شده است .

 

نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. کتاب اثری مرجع دانشگاهی است که برای مدیران اجرایی و فرهنگی ، فعالان رسانه ای و مدیران و همکاران روابط عمومی های سراسر کشور انشاالله مفید و کاربردی باشد. این کتاب در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مباتی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران ، سوژه یابی و روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. پیام تان را به ایمیل "نویسنده" ارسال فرمایید. mohammadpour3650@yaho.com