کد : 153 ۱۳آبان ۱۴۰۲ ساعت 13:06
با وجود بارش سیل آسا،

راهپیمایی ۱۳ آبان زیر باران شدید در رشت برگزار شد

پایگاه خبری گیلان ۲۴: تظاهرات دانش آموزان و فرهنگیان استان گیلان و شهر رشت مرکز این استان امروز سیزدهم آبان ماه زیر باران بسیار شدید با شکوه خاصی برگزار شد.
راهپیمایی 13 آبان زیر باران شدید در رشت برگزار شد

در این تظاهرات  دانش آموزان ، فرهنگیان ، دانشجویان و استادان دانشگاه و قشرهای فرهنگی  و ورزشکاران با شعارهای مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا جنایت های بی شمار رژیم صهیونیستی و حمایت همه جانبه آمریکا و چند کشور اروپایی را به شدت محکوم کردند.

راهپیمایان مسیرهای  ۲ گانه از سمت سپاه پاسداران، میدان پاسداران، خیابان آزادگان، میدان فرهنگ، پیاده‌راه فرهنگی شهدای ذهاب رشت(شهرداری)  و ورزشگاه شهید عضدی رشت، بلوار نامجو، خیابان پرستار، میدان فرهنگ، پیاده‌راه فرهنگی شهدای ذهاب رشت(شهرداری)  حرکت و در میدان شهدای ذهاب اجتماع کردند.

اسدالله عباسی  استاندار گیلان در جمع راهپیمایان شهر رشت  اظهار کرد: سیزدهم آبان ماه یادآور سه رخداد تبعید حضرت‌ امام‌ خمینی (ره) در سال‌ ۱۳۴۳، کشتار دانش‌آموزان‌ در سال‌ ۱۳۵۷ و تسخیر لانه‌ جاسوسی‌ در سال‌ ۱۳۵۸ به دست دانشجویان پیرو خط امام راحل در تاریخ انقلاب اسلامی است.

وی تصریح کرد: در مکتبی تربیت یافته‌ایم که امام امت شناخت کافی از افکار شوم آمریکا و صهیونیست داشت و بیداری، بصیرت و گفتمان دشمن شناسی و استکبار ستیزی را به ما آموخت.

وی اضافه کرد: دشمن خیرخواه ما نیست بلکه به دنبال آن است تا ما را از مسیر اصلی باز دارد و ۱۳ آبان رویدادی است که نشان می‌دهد ما دشمن را شناخته ایم و با بصیرت به مسیر خود ادامه می دهیم؛ مردم شهید پرور و ولایتمدار گیلان با شرکت در این راهپیمایی عظیم زیر بارش شدید باران بار دیگر نشان دادند همواره پای انقلاب و نظام ایستاده اند.

پایگاه خبری گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. کتاب اثری مرجع دانشگاهی است که برای مدیران اجرایی و فرهنگی ، فعالان رسانه ای و مدیران و همکاران روابط عمومی های سراسر کشور انشاالله مفید و کاربردی باشد. این کتاب در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مباتی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران ، سوژه یابی و روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. پیام تان را به ایمیل "نویسنده" ارسال فرمایید. mohammadpour3650@yaho.com