کد : 171 ۱۸آبان ۱۴۰۲ ساعت 18:01
آبادی میخانه زویرانی ماست

انجام رفتارهای ناصواب و عقلانیت گریز

انجام رفتارهای ناصواب و عقلانیت گریز و فطرت ستیز با لایه هائی از جامعه توسط برخی از مأمورین و کارگزاران و مدیران کم خرد در قوای ثلاثه موجب کم اعتمادی ها و سبب مانور بیگانگان با بهره گیری از رسانه هایشان شده است.
انجام رفتارهای ناصواب و عقلانیت گریز

ارز  چند میلیارددلاری خارج شده توسط خانواده پهلوی در بانک‌های خارجی ثبت و ضبط بوده و در اعترافات برخی صاحب منصبان عالیرتبه رژیم پهلوی ازقبیل دکتر اردشیر زاهدی و ارتشبد فردوست و ،،،،،،، مطلبی مستند و مبرهن است .

از سوی دیگر جنایاتی که توسط ساواک و بدستور نصیری و ثابتی و عوامل آنان که بااطلاع سازمانی در حوزه معاونت نخست وزیری دولت شاهنشاهی پهلوی  در کمیته باصطلاح ضد خرابکاری و بازداشتگاه‌های دهه پنجاه صورت پذیرفته هم واقعیتی تلخ و انکار ناپذیراست .

سوء مدیریت و رفتارهای ناصواب توسط برخی مدیران فاقد شایستگی علمی و برخی روحانیان متحجر و کم سواد و بیگانه با اندیشه های علامه طباطبائی و استاد مطهری و دکتر بهشتی و مغایر با مفاد  وصیتنامه الهی و سیاسی امام راحل هم که بعضا سبب حکمرانی ناستوده در ایران در طول چهل و چهارسال همراه با فراز و فرودها در عرصه اقتصاد و فنآوریهای نوین و سیاستهای داخلی شده است.!
هم چنین  حضور پر شکوه  اقشار مختلف مردم در راهپیمائی ۲۲ بهمن سالجاری هم حقیقتی مبرهن و ملموس و انکار ناشدنی است و بازگشت سلطنت و شاهنشاهی در ایران امروز توهمی بیش نیست .

(( آبادی میخانه زویرانی ماست ))  

انجام رفتارهای ناصواب و عقلانیت گریز و فطرت ستیز  با لایه هائی از جامعه توسط برخی از مأمورین و کارگزاران  و مدیران کم خرد در قوای ثلاثه و بستر مناسبی برای تقویت امید براندازان و تجزیه طلبان و سلطنت طلبان فراهم آورده که سبب مانور بیگانگان و بهره گیری رسانه هایشان در اعتراضات و اغتشاشات گشته است و این هم از نگاه پژوهشگران علوم اجتماعی و روانشناسی ، ازقبل مغفول نبوده و به  هنگام به اولیاء امور انذار داده شده است .


  به امید فردای بهتر و اجرای دقیق و کامل قانون اساسی و تقویت قانونگرائی و شایسته سالاری و فرهیخته پروری و اقبال فزونتر افاضل و دانایان و حکیمان و مدیران دانش بنیان به عرصه های حکمرانی و اقتصاد و صنعت و ،،،،،
 و مراعات کرامت انسانی و صیانت از آزادی‌های مصرح در قانون اساسی و حقوق شهروندی و گسترش فرهنگ عفو و مهرورزی و تقویت اتحاد و همبستگی ملی

سیدعلی اکبر طاهائی

 

انجام رفتارهای ناصواب و عقلانیت گریز
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. کتاب اثری مرجع دانشگاهی است که برای مدیران اجرایی و فرهنگی ، فعالان رسانه ای و مدیران و همکاران روابط عمومی های سراسر کشور انشاالله مفید و کاربردی باشد. این کتاب در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مباتی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران ، سوژه یابی و روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. پیام تان را به ایمیل "نویسنده" ارسال فرمایید. mohammadpour3650@yaho.com