کد : 41 ۲۲مهر ۱۴۰۲ ساعت 16:17

۱۰۰ دستگاه تراکتور باغی به کشاورزان ایثارگر گیلان اختصاص یافت

پایگاه خبری، تحلیلی گیلان ۲۴: رئیس مؤسسه طنین ایثارگران کشور از اختصاص ۱۰۰ دستگاه تراکتور باغی به کشاورزان ایثارگر استان گیلان و به قیمت کارخانه خبر داد.
۱۰۰ دستگاه تراکتور باغی به کشاورزان ایثارگر گیلان اختصاص یافت

اسماعیل بیگ محمدی با بیان اینکه تفاهم نامه بین موسسه طنین ایثارگران کشور و تراکتورسازی تبریز به جهت واگذاری ویژه تراکتور به کشاورزان ایثارگر توسط موسسه طنین ایثارگران کشور آغاز شده است اظهار کرد: در این راستا ۱۰۰ دستگاه تراکتور باغی به ایثارگران استان گیلان اختصاص یافته است که توسط موسسه معرفی و به قیمت کارخانه واگذار خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در سطح کشور ۵۰۰ دستگاه تراکتور باغی به قیمت کارخانه و در نوبت اول و با هماهنگی موسسه طنین ایثارگران کشور به کشاورزان ایثارگر واگذار خواهد شد افزود: این اقدام در دو بخش صورت خواهد گرفت و در بخش اول ۵۰۰ دستگاه تراکتور باغی که شامل چهار مدل است واگذار می‌شود.

بیگ محمدی، حمایت از بخش کشاورزی را یکی از رویکردهای اصلی این موسسه دانست و عنوان کرد: در صورت دارا بودن شرایط، ایثارگران با شماره موسسه طنین ایثارگران کشور به شماره ۰۲۱۵۵۴۲۴۸۸۲ تماس حاصل کنند.

رئیس مؤسسه طنین ایثارگران کشور در ادامه با اشاره به اهداف موسسه طنین ایثارگران کشور اظهار کرد: یکی از اهداف اصلی مؤسسه، حمایت از قشر محروم و کم برخوردار است.

وی افزود: در تلاشیم در مناطق محروم، افراد مستضعف را شناسایی کنیم تا از خدمات موسسه طنین ایثارگران کشور بهره‌مند شوند.

بیگ محمدی عنوان کرد: مؤسسه طنین ایثارگران کشور در راستای خدمت‌رسانی به خانواده ایثارگران در سطح کشور فعال شده است.

ایسنا گیلان
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]