کد : 219 ۲۹آبان ۱۴۰۲ ساعت 14:21
دما ۱۰ درجه کاهش می یابد

عصر فردا بارندگیها در گیلان شروع خواهد شد

کارشناس هواشناسی گیلان گفت: الگوهای هواشناسی نشانگر ورود سامانه ناپایدار جوی از عصر امروز به استان است که در پی آن دمای هوا پنج تا ۱۰ درجه سلسیوس کاهش می‌یابد.
عصر فردا بارندگیها در گیلان شروع خواهد شد

آرش نبی‌زاده روز دوشنبه اظهار کرد: با ورود این سامانه بارشی طی امروز و فردا در مناطق مختلف گیلان بارندگی متناوب، گاهی رگباری و شدید در برخی مناطق موقتی خیلی شدید، وزش باد در مقطعی شدید، در برخی نقاط به ویژه در دامنه‌ها و ارتفاعات خیلی شدید، رعد و برق و مه‌آلودگی پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به هشدار زرد هواشناسی گیلان مبنی بر ورود سامانه ناپایدار جوی به استان اضافه کرد: شهروندان از توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند و در ترددهای جاده‌ای به ویژه در محورهای کوهستانی احتیاط شود.

کارشناس هواشناسی گیلان خاطر نشان کرد: علاوه بر استقرار سامانه ناپایدار جوی، طی این مدت وزش باد جنوبی در مناطق مختلف استان پیش‌بینی شده که در ارتباط با این وضعیت جوی نیز هشدار نارنجی صادر شده‌است
.

گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
با مصرف بهینه 300 خودرو اتومات جایزه بگیرید
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مبانی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران، روشهای سوژه یابی و یافته های نو در حوزه روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. این کتاب مرجع در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. فروش کتاب برای حوزه فرهنگ و رسانه 25 درصد تخفیف دارد. ایمیل "نویسنده" [email protected]