کد : 219 ۲۹آبان ۱۴۰۲ ساعت 14:21
دما ۱۰ درجه کاهش می یابد

عصر فردا بارندگیها در گیلان شروع خواهد شد

کارشناس هواشناسی گیلان گفت: الگوهای هواشناسی نشانگر ورود سامانه ناپایدار جوی از عصر امروز به استان است که در پی آن دمای هوا پنج تا ۱۰ درجه سلسیوس کاهش می‌یابد.
عصر فردا بارندگیها در گیلان شروع خواهد شد

آرش نبی‌زاده روز دوشنبه اظهار کرد: با ورود این سامانه بارشی طی امروز و فردا در مناطق مختلف گیلان بارندگی متناوب، گاهی رگباری و شدید در برخی مناطق موقتی خیلی شدید، وزش باد در مقطعی شدید، در برخی نقاط به ویژه در دامنه‌ها و ارتفاعات خیلی شدید، رعد و برق و مه‌آلودگی پیش‌بینی شده است.

وی با اشاره به هشدار زرد هواشناسی گیلان مبنی بر ورود سامانه ناپایدار جوی به استان اضافه کرد: شهروندان از توقف در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری کنند و در ترددهای جاده‌ای به ویژه در محورهای کوهستانی احتیاط شود.

کارشناس هواشناسی گیلان خاطر نشان کرد: علاوه بر استقرار سامانه ناپایدار جوی، طی این مدت وزش باد جنوبی در مناطق مختلف استان پیش‌بینی شده که در ارتباط با این وضعیت جوی نیز هشدار نارنجی صادر شده‌است
.

گیلان 24
نظر شما
 
 
تاکنون نظری برای این مطلب ثبت نگردیده است
اصول علمی روزنامه نگاری - روزنامه نگاری سایبری
کتاب اصول علمی روزنامه نگاری " روزنامه نگاری سایبری" در 300 صفحه قطع وزیری منتشر شد. کتاب اثری مرجع دانشگاهی است که برای مدیران اجرایی و فرهنگی ، فعالان رسانه ای و مدیران و همکاران روابط عمومی های سراسر کشور انشاالله مفید و کاربردی باشد. این کتاب در مدت 45 روز به چاپ سوم رسیده است. اصول علمی مصاحبه ، گزارش نویسی ، خبر نویسی ، تاریخ روزنامه نگاری ایران، مباتی ارتباطات،سیاست های خبری، سواد رسانه ای، خبرنگاری بحران ، سوژه یابی و روزنامه نگاری سایبری" از فصل ها و مباحت کتاب است. پیام تان را به ایمیل "نویسنده" ارسال فرمایید. mohammadpour3650@yaho.com